Lancering website lokaalvoedselflevoland

Zondag 29 september 2013 werd tijdens de streekparade in Almere Centrum de website www.lokaalvoedselflevoland.nl gelanceerd door gedeputeerde Jan Nico Appelman. De site laat overzichtelijk per productgroep zien wie welke lokale producten teelt en verkoopt. Het is gericht op zowel consumenten, ketenpartijen, restaurants als boeren die interesse hebben in kopen en verwerken van lokale producten.  De site is een initiatief van het praktijknetwerk agrariërs en ketenpartijen rond Almere. Praktijkonderzoek Plant en Omgeving (PPO) die dit netwerk onder de vlag van OSA coördineert ontwierp de site samen met een externe ontwikkelaar. De site wordt momenteel uitgebreid voor geheel Flevoland. De ontwikkeling van de site werd mogelijk gemaakt door het Ministerie van EZ.