Oogstfeest Stadsboerderij Almere

Op zondag 23 september 2013 was er oogstfeest op Stadsboerderij Almere. Zo’n 2.500 mensen genoten van alles wat er te doen was. Er waren ruim 40 activiteiten; van een imker die zijn honing verkocht tot complete workshops pizza bakken of van graan tot pannenkoek.

Ook het OSA was ruim vertegenwoordig.

  • Er waren twee kramen met producten van Almeerse Weelde, een initiatief dat door het OSA ondersteund wordt.
  • Er waren drie activiteiten van de Kenniskring Buurtmoestuinen. Deze Kenniskring is een gezamenlijk initiatief van OSA en Vereniging Buitenstad.
  • Vereniging Buitenstad was aanwezig met het project “De Eetbare Stad” in dit project worden alle vindplaatsen van eetbare vruchten, zaden etc. in kaart gebracht. Het is de bedoeling dat dit uiteindelijk leidt tot een website waar iedereen vindplaatsen kan zoeken en toevoegen.

    Al met al een geweldige dag waarin veel contacten zijn gelegd met de Almeerse bevolking.