Opening van de Streekproductenwinkel van “Onze volkstuin onder glas”

Op zaterdag 12 mei heeft burgemeester Jorritsma in navolging van ONZE volkstuinen onder glas, ook ONZE Streekwinkel geopend. Onze volkstuinen onder glas zijn gevestigd op Linnaeusweg 20A in Almere-Buiten.

Eigen tuin
Bij ONZE volkstuinen onder glas heb je een eigen tuin in een mooie kas. Het hele jaar door is het daar vorstvrij. Alle geteelde producten die de gebruikers van de volkstuinen over hebben, kunnen in de streekwinkel van ONZE volkstuin worden verkocht. Om het assortiment voor een breed publiek nóg interessanter te maken, worden de eigen geteelde producten aangevuld met smaakvolle Flevolandse aardappelen, uien, fruit en fruitsappen. ONZE Volkstuinen onder glas is mede tot stand gekomen door de betrokkenheid van het Ontwikkelcentrum Stadslandbouw Almere en de Ontwikkelmaatschappij Flevoland (OMFL).