Startbijeenkomst Kenniskring Buurtmoestuinen

Op woensdag 20 juni vond op Stadsboerderij Almere de startbijeenkomst plaats van de “Kenniskring Buurtmoestuinen Almere”. Deze kenniskring wordt gevormd door ongeveer 15 mensen die in Almere actief zijn op het gebied van buurtmoestuinen en schooltuinen.

In Almere zijn recent drie buurtmoestuinen gestart; de Stadsakker in het Den Uijlpark, buurtmoestuinen in de Bouwmeesterbuurt en het Spanningsveld. Naast deze initiatieven zijn er nog veel andere ideeën die slecht van de grond komen. Hieraan gaat de kenniskring iets doen.

Dat kan bijvoorbeeld door kennis te delen en met elkaar meedenken over de verschillende initiatieven. Door kennis en contacten uit te wisselen, gezamenlijk naar buiten treden enz.
De kenniskring is een initiatief van het Ontwikkelcentrum Stadslandbouw Almere en Vereniging Buitenstad.