Studiereis Stadslandbouw New York

Als één van de belangrijkste voorlopers op het gebied van stadslandbouw geldt New York. Daarom heeft van 3 t/m 7 oktober een studiereis plaatsgevonden naar deze inspirerende stad, georganiseerd Wageningen UR en Tripworks Studiereizen.

Tijdens deze studiereis werd kennis gemaakt met een afwisselende reeks van verschillende typen stadslandbouw projecten in New York, de achtergronden ervan en de personen die deze initiatieven mogelijk maken. Vanuit CAH Vilentum namen Dinand Ekkel (lector Natuurlijk Gezond Samen-Leven) en Willieanne van der Heijden (Hogeschoolonderzoeker voedselstrategie, stadslandbouw en gezondheid) deel aan deze reis.

Gebaseerd op hun ervaringen is een systematisch overzicht gecreëerd van wat stadslandbouw is, wat het kan opleveren en wat ervoor nodig is.

Klik op onderstaande link om de Prezi- presentatie te openen.

stadslandbouw New York